Модел : XKP 45
Цена с включен ДДС
3 989,61€ / 7 803,00 лвЕСЕННА ПРОМОЦИОНАЛНА ЦЕНА - 10%
3 590,65 € / 7 022,70 лв

Askoll XKP. Красив и устойчив.
Изненадва ви с дизайна си.
Дизайн, който веднага заявява решителността на XKP.
Технологично усъвършенстван дисплей, който държи всичко под контрол, нови фарове, които осветяват пътя и привличат вниманието, агресивни калници, които предпазват от дъжд и камъчета и подчертават индивидуалността на скутера.
На седалката на XKP вие сте винаги свързани със скутера и вашия свят.
Новото специално приложение, myAskoll, ви позволява да взаимодействате с превозното си средство дори дистанционно и постоянно ви информира за параметрите на шофиране.
Изненадва ви със своята надеждност.
Това е Askoll и това си личи. Технологията, автоматизацията, научноизследователската и развойна дейност са вътрешни, за да се осигури пълен контрол и прецизност във всички етапи на производството.
АМ или В
45 км/ч
2700 W централен двигател
до 87 км
Технически данни и размери
| Серия | XKP 45 |
| Тип / Мощност | 2,7 kW централен двигател |
| Евро стандарт | Евро 5 |
| Макс скорост | 45 км/ч |
| Пробег | до 87 км |
| Регенерация | Да |
| Контролер | Синусоидален със система за плавен старт |
| Батерия | литиево-йонна |
| Макс въртящ момент | 130 nm |
| Капацитет на батерия | 2800 Wh |
| Разход битов ток | 0.80лв/100км |
| Зареждане до пълен заряд | 6 часа |
| Захранване | АС 220V, в стандартен контакт "шуко |
| Брой места | 1 водач + 1 пътник |
Технически данни и размери
| Макс тегло | 260 кг |
| Макс товар кош | 30 кг |
| Предна гума | 90/80 - 16" |
| Задна гума | 110/70- 16" |
| Джанти | 16" алуминиеви |
| Предна спирачка | Дискова-хидравлична ∅ 190мм CBS |
| Задна спирачка | Дискова-хидравлична, ∅ 190мм |
| Окачване | Предна телескопична вилка, Заден моновъздушен амортисьор |
| Скорости | 3 режима (еко, сити, спорт) |
| Светлини | LED |
| Външни размери | 183 х 103.6 х 72.6 см |
| Категория за правоуправление | АМ или В |
| Тегло (кг) | 71,00 |





