Модел : NGS3
Цена с включен ДДС
4436,99 € / 8 678,00 лв
ЕСЕННА ПРОМОЦИОНАЛНА ЦЕНА - 10%
3993,29 € / 7 810,20 лв

NGS3. Всеки мечтае за него, ти го караш
Със своята подобна на скутер естетика, създадена в сътрудничество с Italdesign, Askoll NGS3 коренно променя света на електрическите скутери. Неговият иновативен дизайн не само привлича погледите, но и съчетава в себе си традиция и модерност. Електрическият скутер Askoll NGS3 не е само красив – той е и изключително мощен и ефективен. С подобрените си технически характеристики, той предлага впечатляващо ускорение и голям пробег, които го правят идеален както за градски, така и за извънградски пътувания.
Не губете нищо. Пълно LED осветление, двойна дискова спирачка със спирачна система CBS, мощен мотор с максимална скорост от 66 км/ч. Елегантен. Модерен. Практичен. И разбира се, с електрическо сърце. Askoll NGS3 – вашият идеален електрически скутер. Насладете се на всяко пътуване с увереност и стил. С електрическия скутер Askoll NGS3 получавате не само висока производителност, но и максимална безопасност, благодарение на усъвършенстваните технологии и качествения италиански дизайн. Независимо дали се движите в града или извън него, този скутер е създаден да отговори на всички ваши нужди. Изберете електрически скутер Askoll NGS3 и влезте в бъдещето на мобилността с класа и удобство.
С електрическия скутер Askoll NGS3 разполагате с до 87 км пробег, за да се наслаждавате спокойно на пътя, дизайна, мощността и въздуха. Електрическият скутер Askoll NGS3 ви предоставя възможността да избегнете честите зареждания и да се отправите към нови приключения с пълна увереност. С едно зареждане можете да изминете големи разстояния, като същевременно намалявате емисиите и правите света по-добро място за всички.
Технологията, която прави живота по-лесен.
Цифров дисплей с модул за свързване, Bluetooth комуникация със специално приложение и стандартен USB контакт. Всичко, от което се нуждаете, за да се насладите на пътуването си. С тези усъвършенствани функции, електрическия скутер Askoll NGS3 ви осигурява непрекъсната свързаност и удобство. Следете важната информация на цифровия дисплей, свържете се лесно с вашия смартфон чрез Bluetooth и зареждайте устройствата си в движение с USB контакта. Изживейте пътуването си по нов начин – интелигентно и практично. Електрическия скутер Askoll NGS3 – вашият перфектен партньор на пътя.
За двама, в първа класа.
Със своята приятелска и елегантна линия, електрическия скутер Askoll NGS3 ви кани да споделите всяко свое пътуване. На неговата двуместна седалка можете да пътувате удобно и да се забавлявате повече. С електрическия скутер Askoll NGS3 всяко пътуване се превръща в споделено приключение. Насладете се на комфорта и простора, които двуместната седалка предоставя, и създавайте незабравими спомени с приятел или любим човек. Електрическия скутер Askoll NGS3 не само ви предлага стил и удобство, но ви позволява да изживеете радостта от съвместното пътуване. Електрическият скутер Askoll NGS3 – идеалният избор за тези, които ценят приятелството и удоволствието от пътуването.
А1
66 км/ч
2700 W централен двигател
до 87 км
Технически данни и размери
| Серия | NGS 3 |
| Тип / Мощност | 2,7 kW централен двигател |
| Евро стандарт | Евро 5 |
| Макс скорост | 66 км/ч |
| Пробег | до 87 км |
| Регенерация | Да |
| Контролер | Синусоидален със система за плавен старт |
| Батерия | литиево-йонна |
| Макс въртящ момент | 130 nm |
| Капацитет на батерия | 2800 Wh |
| Разход битов ток | 0.80лв/100км |
| Зареждане до пълен заряд | 6 часа |
| Захранване | АС 220V, в стандартен контакт "шуко |
| Брой места | 1 водач + 1 пътник |
Технически данни и размери
| Макс тегло | 150 кг |
| Макс товар кош | 30 кг |
| Предна гума | 90/80 - 16" |
| Задна гума | 110/10 - 16" |
| Джанти | 16" алуминиеви |
| Предна спирачка | Дискова-хидравлична ∅ 220мм CBS |
| Задна спирачка | Дискова-хидравлична, ∅ 190мм |
| Окачване | Предна телескопична вилка, Заден моновъздушен амортисьор |
| Скорости | 3 режима (еко, сити, спорт) |
| Светлини | LED |
| Външни размери | 183 х 103.6 х 72.6 см |
| Категория за правоуправление | А1 |
| Тегло (кг) | 73,00 |





