СИВ | БЕЖОВ
Модел : UTV T-BOSS 650 EPS
Цена с включен ДДС
23 100,00 лв / 11 811,33 €
UTV T-Boss 650 EPS - Мощност, гъвкавост и комфорт
Новият Linhai T-Boss 650 EPS UTV е идеалният партньор за работа в селското стопанство, горското стопанство, строителството, парковете, градинарството, спортните игрища или за снабдяване на планински хотели. Модерният дизайн на Promax, с LED Matrix фарове и спортни акценти, грабва погледа от пръв поглед.
Системата за сервоуправление превръща всяко пътуване в приятно и лесно преживяване, независимо дали е за работа или релакс.
Изцяло новият двигател е по-мощен, по-динамичен и по-ефективен. С тегло от 580 кг, тази здрава машина впечатлява с теглителна сила до 1349 кг, идеална за задачи, включващи теглене или бутане на различно допълнително оборудване.
Безопасността е приоритет, осигурена от предпазни колани и нови солидни интегрални врати, които предлагат повишена защита при всякакви условия.


Технически данни и размери
Двигател и трансмисия
| Двигател | Едноцилиндров, 4-тактов, SOHC, течно и въздушно охлаждане |
| Обем | 585,3 см3 |
| Горивна система | Delphi EIS |
| Предавки | CVT автоматик с L/H/N/R |
| Задвижване | Избираема 2WD/4WD |
| Предно/задно заключване на диференциала | √ |
Окачване и спирачки
| Предно окачване | Независимо, тройно рамо, регулируем хидравличен амортисьор |
| Задно окачване | Независимо, тройно рамо, регулируем хидравличен амортисьор |
| Предна/задна спирачка | Хидравлични дискове |
Гуми и джанти
| Предни гуми | AT27 x 9-14 |
| Задни гуми | AT27 x 11-14 |
| Джанта | Алуминиева |
Размери
| Междуосие | 1855mm |
| Пътен просвет | 285 mm |
| Дължина x Широчина x Височина | 2790 x 1470 x 1920 mm |
| Сухо тегло | 580 кг |
| Височина седалка | 860mm |
| Капацитет самосвал | 200 кг |
| Капацитет резервоар | 26 л |
| Вместимост | 3 човека |
Други спецификации
| Мултифункционално цифрово табло | Скоростомер, тахометър, километраж, индикатор за заряд на батерията, индикатор за позиция на скоростен лост, индикатор на температура на охлаждащата течност |
| Функционалности | Солиден пластмасов ув-резистентен покрив, плексигласово предно стъкло, предна броня, врати, облегалка за главата, теглич, електрическа лебедка 1360 кг с дистанционно управление, , EPS |
| Цвят | Бежов, Сив |







