КАМУФЛАЖ | СИВ | БЕЖОВ
Модел : UTV T-BOSS 570 EPS
Цена с включен ДДС
20 990,00 лв / 10 732,02 €
UTV T-Boss 570 EPS - Подходящ за всякакъв терен
Новият Linhai T-Boss 570 EPS UTV предлага модерен дизайн със спортни акценти, отлични характеристики на шофиране, надежден двигател и множество стандартни функции. UTV е оборудван с мощна електрическа лебедка, здрав покрив, предно стъкло и просторен самосвал с капацитет 200 кг, така че може да се справи с всякакви домакински задачи.
Здравото шаси, задвижването 4x4, напълно автоматичната трансмисия и електронното сервоуправление EPS правят Linhai T-Boss 570 забавен и приятен партньор за шофиране при туризъм, но също така и подходящ работен партньор във всяка област: в гората, лов, строителство, градинарство, спортни игрища, поддръжка на паркове и обществени пространства, снабдяване на планински хотели и много други.


Технически данни и размери
Двигател и трансмисия
| Двигател | Едноцилиндров, 4-тактов, SOHC, течно и въздушно охлаждане |
| Обем | 499.5 см3 |
| Горивна система | Delphi EIS |
| Предавки | CVTech автоматик с L/H/N/R |
| Задвижване | Избираема 2WD/4WD |
| Предно/задно заключване на диференциала | √ |
Окачване и спирачки
| Предно окачване | Независимо, тройно рамо, регулируем хидравличен амортисьор |
| Задно окачване | Независимо, тройно рамо, регулируем хидравличен амортисьор |
| Предна/задна спирачка | Хидравлични дискове |
Гуми и джанти
| Предни гуми | AT25 x 8-12 |
| Задни гуми | AT25 x 10-12 |
| Джанта | Алуминиева |
Размери
| Междуосие | 1855mm |
| Пътен просвет | 280 mm |
| Дължина x Широчина x Височина | 2790 x 1470 x 1920 mm |
| Сухо тегло | 639 кг |
| Височина седалка | 860mm |
| Капацитет самосвал | 200 кг |
| Капацитет резервоар | 26 л |
| М | 3 човека |
Други спецификации
| Мултифункционално цифрово табло | Скоростомер, тахометър, километраж, индикатор за заряд на батерията, индикатор за позиция на скоростен лост, индикатор на режим на шофиране |
| Функционалности | Солиден пластмасов ув-резистентен покрив, пълно предно стъкло, предна броня, безопасни мрежи, облегалка за главата, теглич, електрическа лебедка 1360 кг с дистанционно управление, , EPS |
| Цвят | Бежов, Сив, Камуфлаж |





