БЯЛ
Модел : UTV E-5S ELECTRIC
Цена с включен ДДС
19 400,00 лв / 9 919,06 €
UTV E-5S Electric – Иновация за по-чиста околна среда
Електрическият UTV E-5S не можеше да липсва в портфолиото на Linhai. Ездачите, загрижени за опазването на природата, вече могат да се насладят на този нов UTV, който е с допълнително качество: електрическият двигател е екологичен и много тих. E-5S Electric UTV има автономен пробег до 60 км, лесно се зарежда от стандартен електрически контакт за 8-9 часа и достига максимална скорост от 40 км/ч.
В допълнение към техническите си характеристики и модерния и функционален дизайн, той има и предимството на ниските експлоатационни разходи и разходи за поддръжка. За неравен терен е лесен за управление и удобен благодарение на независимото предно/задно окачване с хидравлични амортисьори и прогресивни пружини.
Linhai UTV Electric е идеален и за използване за различни дейности в градска среда, в обществени зони като градини или паркове, защото не замърсява и е изключително тих.


Технически данни и размери
Двигател и трансмисия
| Двигател | Индукционен електромотор, 3-фазен с медни ротори |
| Мощност | 9,7 kW / 1950-2100 rpm |
| Батерия | 5 Varta professional Deep Cycle AGM 12v / 150 ah |
| Предавки | автоматик с F/N/R с два режима - силов и икономичен |
| Задвижване | 2WD задна предавка |
| Автомония | Икономичен режим 60 км / Силов режим 40 km / пълен заряд за 8-9 часа |
Окачване и спирачки
| Предно окачване | Независимо, McPherson, хидравличен амортисьор, прогресивни пружини |
| Задно окачване | Независимо, тройно рамо, хидравличен амортисьор, прогресивни пружини |
| Предна/задна спирачка | Хидравлични дискове |
Гуми и джанти
| Предни гуми | AT24 x 8-12 |
| Задни гуми | AT24 x 8-12 |
| Джанта | Алуминиева |
Размери
| Междуосие | 1805mm |
| Пътен просвет | 290 mm |
| Дължина x Широчина x Височина | 2700 x 1420 x 1870 mm |
| Сухо тегло | 436 кг |
| Височина седалка | 850mm |
| Капацитет самосвал | 1100 х 930 х 235 mm |
| Носимост | 2 човека |
Други спецификации
| Мултифункционално цифрово табло | Скоростомер, тахометър, километраж, индикатор за заряд на батерията, индикатор за позиция на скоростен лост, индикатор на режим на шофиране |
| Функционалности | Солиден пластмасов ув-резистентен покрив, пълно предно стъкло, предна броня 1/2 врати, облегалка за главата, огледала за задно виждане, ръкохватки за пасажера, LED-фарове |
| Цвят | Бял |



