СИВ | ЧЕРЕН | ЧЕРВЕН
Модел : ADV BUCK 125
Цена с включен ДДС
5 780,00 лв / 2 955,27 €

Linhai ADV Buck 125 – перфектен за града
Благодарение на своята пъргавина и лесно управление, новият скутер ADV Buck 125 от Linhai е перфектен за града. Благодарение на високата платформа и отличното окачване, трамвайни прелези, дупки или неравности няма да ви притесняват. Ще изпитате много по-високо ниво на комфорт по време на каране, отколкото на обикновен скутер; возенето е наистина удобно. Linhai ADV Buck 125 е интелигентно проектиран скутер със зашеметяващ дизайн, мощен двигател и шаси, което няма да ви разочарова.
ADV Buck 125 може да се похвали с наистина изключителни стандартни характеристики. Той разполага с изцяло LED осветление с DRL (дневни светлини), синя подсветка на превключвателите на кормилото, ABS и контрол на сцеплението, безключово стартиране, плексигласово предно стъкло, USB порт, електрическо отваряне на седалката и резервоара за гориво и не на последно място, дисплей с висока разделителна способност. Всичко това прави Linhai ADV Buck 125 изключително практичен, функционален, забавен и лесен за управление скутер, като същевременно има и страхотна цена.


Технически данни и размери
Двигател и трансмисия
| Двигател | Едноцилиндров, 4-тактов, SOHC, течно и въздушно охлаждане |
| Обем | 125 см3 |
| Горивна система | EFI |
| Предавки | CVT автоматик |
| Мощност | 8.5 kW / 11.5 hp / 7800 rpm |
| Максимален въртящ момент | 10.6 Nm / 7300 rpm |
Окачване и спирачки
| Предно окачване | Телескопична вилица |
| Задно окачване | Осцилиращо рамо |
| Предна/задна спирачка | Хидравлични дискове с ABS |
Гуми и джанти
| Предни гуми | 110/80 – 14 |
| Задни гуми | 130/70 – 13 |
| Джанта | Алуминиева |
Размери
| Междуосие | 1180 mm |
| Дължина x Широчина x Височина | 1980 x 740 x 1220 mm |
| Сухо тегло | 147 кг |
| Височина седалка | 800mm |
| Капацитет резервоар | 12 л |
Други спецификации
| Мултифункционално цифрово табло | Скоростомер, тахометър, километраж, индикатор за гориво, индикатор за разстояние, индикатор за сцепление, ABS индикатор |
| Функционалности | ABS система, TCS, LED фарове, осветени бутони на ръкохватките, безключов старт, плексигласово предно стъкло, съхранение за каска под седалката, USB port, електрическо отваряне на резервоар и седалка |
| Цвят | Черен, Сив, Червен |





