СИВ-ЗЕЛЕН | СИВ-СИН | КАМУФЛАЖ-ЗЕЛЕН | ЗЛАТНО-ЧЕРВЕН
Модел : LandForce 650 EPS PRO
Цена с включен ДДС
7 209,22 € / 14 100,00 лв

НОВИЯТ Linhai LandForce 650 Pro – Иновации и мощност на всеки терен
Новият LandForce 650 Pro от Linhai предлага свеж дизайн и смела концепция, предефинирайки стандартите за ATV-тата. Този модел представлява върха на иновациите и суровата мощност, предлагайки перфектната комбинация от мощност и контрол на всякакъв вид терен. Създаден за авантюристичния дух, Linhai LandForce 650 Pro съчетава най-съвременни технологии с изключителна издръжливост, осигурявайки плавно и уверено каране, независимо дали се справяте с неравни пътеки или се наслаждавате на релаксиращо пътуване.
Готов за всяко предизвикателство, Linhai LandForce 650 Pro впечатлява с двигател с обем 580 куб. см и 40 конски сили, който ви дава мощността, от която се нуждаете за труден терен. Регулируемите газови амортисьори осигуряват комфортно и стабилно возене, независимо от препятствията. Оборудван с алуминиеви джанти с beadlock за отлично сцепление и издръжливост, LandForce 650 Pro е готов да покорява пътища и офроуд пътеки. Предните и задните bullbars добавят допълнителна защита, допълвайки внушителния и функционален дизайн.


Технически данни и размери
Двигател и трансмисия
| Двигател | Едноцилиндров, 4-тактов, SOHC, течно и въздушно охлаждане |
| Обем | 580 см3 |
| Горивна система | EFI |
| Предавки | CVT автоматик с L/H/N/R/P |
| Задвижване | Избираемо 2WD/4WD |
| Преден/заден блокаж на диференциала | √ |
Окачване и спирачки
| Предно окачване | Независимо, тройно рамо, регулируем газов амортисьор |
| Задно окачване | Независимо, тройно рамо, регулируем газов амортисьор |
| Предна/задна спирачка | Хидравлични дискове |
Гуми и джанти
| Предни гуми | AT26 x 9-14 Bulldog |
| Задни гуми | AT26 x 11-14 Bulldog |
| Джанта | Алуминиева 14" с бедлок |
Размери
| Междуосие | 1475mm |
| Пътен просвет | 290 mm |
| Дължина x Широчина x Височина | 2395 x 1185 x 1410 mm |
| Сухо тегло | 410 кг |
| Височина седалка | 915mm |
| Капацитет резервоар | 22 л |
| Носимост | 2 човека |
Други спецификации
| Мултифункционално цифрово табло | 7" TFT дисплей, скоростомер, тахометър, километраж, индикатор за гориво, арматурно табло, индикатор за сцепление 2WD/4WD, индикатор за температура на охлаждащата течност, масломер |
| Функционалности | EPS електронно сервоуправление , теглич, електрическа лебедка 1360 кг с дистанционно управление, предпазители за ръце, предна/задна броня, предни/задни багажници, пътническа седалка с облегалка, гнездо 12v, USB порт, LED-фарове |
| Цвят | Сив-Зелен, Сив-Син, Камуфлаж-Зелен, Златно-Червен |






