ЧЕРНО-СИВ
Модел : LandForce 650 EPS
Цена с включен ДДС
6 697,92 € / 13 100,00 лв

НОВИЯТ Linhai LandForce 650 EPS – Комфорт без компромис
С новия LandForce 650 EPS от Linhai ще се наслаждавате на комфорт през целия ден благодарение на добре проектираните ергономични седалки. Удълженото шаси предлага на пътника щедро пространство на отделна седалка, а окачването с дълъг ход и ефективното амортисьориране осигуряват изключително приятно возене. Изживяването при шофиране е подобрено и от предпазители за ръце, намалени вибрации и EPS сервоуправление.
Едноцилиндровият четиритактов двигател с електронна система за впръскване Delphi осигурява силен въртящ момент и достатъчно мощност както за тежка работа, така и за бързо ускорение. Автоматичната трансмисия, доставена от известния канадски производител CVTech, осигурява плавно и ефективно предаване на мощността. Независимото окачване и 4x4 задвижването с блокиращ диференциал ви позволяват да се справите дори с най-трудните пътеки. 26-инчовите гуми Bulldog осигуряват отлично сцепление, увеличават просвета и благодарение на агресивния профил се справят с лекота с кал и хлъзгав терен.


Технически данни и размери
Двигател и трансмисия
| Двигател | Едноцилиндров, 4-тактов, SOHC, течно охлаждане |
| Обем | 580 см3 |
| Горивна система | EFI |
| Предавки | CVT автоматик с L/H/N/R/P |
| Задвижване | Избираемо 2WD/4WD |
| Преден блокаж на диференциала | √ |
Окачване и спирачки
| Предно окачване | Независимо, тройно рамо, хидравличен амортисьор, прогресивна пружина |
| Задно окачване | Независимо, тройно рамо, хидравличен амортисьор, прогресивна пружина |
| Предна/задна спирачка | Хидравлични дискове |
Гуми и джанти
| Предни гуми | AT26 x 9-14 Bulldog |
| Задни гуми | AT26 x 11-14 Bulldog |
| Джанта | Алуминиева 14" |
Размери
| Междуосие | 1475mm |
| Пътен просвет | 290 mm |
| Дължина x Широчина x Височина | 2395 x 1185 x 1410 mm |
| Сухо тегло | 395 кг |
| Височина седалка | 915mm |
| Капацитет резервоар | 22 л |
| Носимост | 2 човека |
Други спецификации
| Мултифункционално цифрово табло | 7" TFT дисплей, скоростомер, тахометър, километраж, индикатор за гориво, арматурно табло, индикатор за сцепление 2WD/4WD, индикатор за температура на охлаждащата течност, масломер |
| Функционалности | EPS електронно сервоуправление , теглич, електрическа лебедка 1360 кг с дистанционно управление, предпазители за ръце, предна/задна броня, предни/задни багажници, пътническа седалка с облегалка, гнездо 12v, USB порт, LED-фарове |
| Цвят | Черно-Сив |










