ЧЕРЕН | ЧЕРВЕН
Модел : M210 EFI Цена с включен ДДС 6 250,00 лв / 3 195,57 €

Linhai M210 – семеен ATV
С дизайн, напомнящ серията Linhai 550, но с двигател от 177,3 куб. см, този малък модел от ATV-тата на Linhai е подходящ дори за най-малките ентусиасти на офроуд карането. Автоматичната скоростна кутия и офроуд окачването го правят лесно за управление както от деца, така и от възрастни. Предното окачване е, както при по-големите му „братя“, независимо, с триъгълно люлеещо се рамо и хидравлични амортисьори. По този начин, който го управлява, може да се съсредоточи върху усещането, предлагано от офроуд приключението и околния пейзаж.
Лек, компактен и много приятен за шофиране, новият Linhai M210 изненадва със своята надеждност, ефективност и маневреност. Въпреки малкия си размер и по-малкия двигател, ATV-то е подходящо и за възрастни, като е полезно при различни дейности, свързани с пътуване по неравен терен. Високата стойност, която собственикът на ATV Linhai получава на достъпна цена, остава валидна и в случая с Linhai M210. Това ATV брилянтно отговаря на нуждите на цялото семейство.


Технически данни и размери
Двигател и трансмисия
| Двигател | Едноцилиндров, 4-тактов, SOHC, въздушно охлаждане |
| Обем | 177.3 см3 |
| Горивна система | CDI |
| Предавки | CVT автоматик с F/N/R |
| Задвижване | 2WD |
Окачване и спирачки
| Предно окачване | Независимо, тройно рамо, хидравличен амортисьор |
| Задно окачване | Моношок единичен централен амортисьор |
| Предна/задна спирачка | Хидравлични дискове, контрол от дръжката |
Гуми и джанти
| Предни гуми | AT21 x 7-10 |
| Задни гуми | AT22 x 10-10 |
| Джанта | Стомана |
Размери
| Междуосие | 1180mm |
| Пътен просвет | 160 mm |
| Дължина x Широчина x Височина | 2058 x 1048 x 1325 mm |
| Сухо тегло | 208 кг |
| Височина седалка | 800 mm |
| Капацитет резервоар | 8.35 л |
| Носимост | 2 човека |
Други спецификации
| Мултифункционално цифрово табло | Скоростомер, тахометър, километраж, индикатор за гориво, индикатор за позиция на скоростния лост |
| Функционалности | Предна броня , предни/задни багажници, пътническа седалка с облегалка LED-фарове |
| Цвят | Черен, Червен |




