ЧЕРЕН | БЕЖОВ | ЧЕРВЕН
LINHAI ATV 570 ProMAX
Ценa ( с включен ДДС )

По-голям двигател. Повече мощност. Повече производителност.
Всичко това в атрактивен пакет на популярния Linhai Promax с отличителни LED-матрични фарове. Новият многофункционален/развлекателен Linhai ATV 570 PROMAX предлага богато стандартно оборудване – обширният пакет включва лебедка с товароносимост 1366 кг с дистанционно управление, теглич, съблазнителни алуминиеви джанти, LED-матрични фарове, протектори за ръцете, предни и задни брони, акустична сигнализация и др.
ProMax с право си е спечелило репутацията на едно от най-достъпните и ефикасни ATV-та за развлечение и ползване.
Новият Linhai ATV е оборудван и с практични модерни композитни багажници отпред и отзад.

Технически данни и размери
Двигател и трансмисия
| Двигател | Едноцилиндров, 4-тактов, SOHC, течно + въздушно охлаждане |
| Обем | 499.5 см3 |
| Горивна система | CDI |
| Предавки | CVT автоматик с L/H/N/R |
| Задвижване | Избираемо 2WD/4WD |
| Преден блокаж на диференциала | √ |
Окачване и спирачки
| Предно окачване | Независимо, McPherson, хидравличен амортисьор |
| Задно окачване | IRS, независимо, wishbone, хидравличен амортисьор |
| Предна/задна спирачка | Хидравлични дискове |
Гуми и джанти
| Предни гуми | AT25 x 8-12 |
| Задни гуми | AT25 x 10-12 |
| Джанта | Алуминиева |
Размери
| Междуосие | 1270mm |
| Пътен просвет | 253mm |
| Дължина x Широчина x Височина | 2150 x 1160 x 1270 mm |
| Сухо тегло | 371 кг |
| Височина седалка | 915mm |
| Капацитет резервоар | 12.5 л |
| Носимост | 2 човека |
Други спецификации
| Мултифункционално цифрово табло |
Скоростомер, тахометър, километраж, индикатор за гориво, арматурно табло, индикатор за сцепление 2WD/4WD, индикатор за температура на охлаждащата течност, масломер |
| Функционалности | Теглич, Електрическа лебедка 1360 кг с дистанционно управление, предпазители за ръце, предна/задна броня, предни/задни багажници, пътническа седалка с облегалка, гнездо за запалка в конзолата, LED-матрични фарове |
| Цвят | Черен, Бежов, Сив |
ТЕСТДРАЙВ
Изпратете ни запитване за пробно шофиране и ние ще се свържем с Вас.




