ЧЕРЕН | ОРАНЖЕВ | СИВ
Модел : LandForce 550
Цена с включен ДДС
5 107,81 € / 9 990,00 лв

НОВИЯТ Linhai LandForce 550L – Мощност, предефинирана с революционен дизайн
Елегантният външен вид на новия Linhai LandForce 550L излъчва едновременно динамика и емоция. От внушителните алуминиеви джанти и здравата предна решетка до модерното LED осветление с унифицирана графика – дизайнът достига ново ниво и превръща този модел в един от най-атрактивните ATV-та в своята категория.
Модерният четиритактов, едноцилиндров двигател Linhai, оборудван с електронна система за впръскване Bosch, осигурява щедър въртящ момент дори при ниски обороти. Здравият дизайн и плавно работещата автоматична трансмисия осигуряват надеждна работа, както при тежки задачи, така и при динамично шофиране по неравен терен.
Комфорт без компромис
Можете да карате цял ден в пълен комфорт, благодарение на ергономичните и удобни седалки. Благодарение на удълженото шаси, пътникът се възползва от щедро пространство, а дългият ход на окачването и удобните амортисьори осигуряват изключително приятно шофиране, дори и по неравен терен.
Изцяло LED осветление
Иновативните Full-LED фарове са истински привличащи вниманието и, заедно със стилните LED задни светлини, придават на ATV-то модерен, неповторим вид. Високотехнологичният вид се допълва от LED светлинните ленти отпред и отзад. Всички светлини са вдлъбнати за повишена защита при удар.


Технически данни и размери
Двигател и трансмисия
| Двигател | Едноцилиндров, 4-тактов, SOHC, течно + въздушно охлаждане |
| Обем | 493 см3 |
| Горивна система | EFI |
| Предавки | CVT автоматик с L/H/N/R |
| Задвижване | Избираемо 2WD/4WD |
| Преден блокаж на диференциала | √ |
Окачване и спирачки
| Предно окачване | Независимо, тройно рамо, хидравличен амортисьор, прогресивна пружина |
| Задно окачване | Независимо, тройно рамо, хидравличен амортисьор, прогресивна пружина |
| Предна/задна спирачка | Хидравлични дискове |
Гуми и джанти
| Предни гуми | AT25 x 8-12 Bulldog |
| Задни гуми | AT25 x 10-12 Bulldog |
| Джанта | Алуминиева 12" |
Размери
| Междуосие | 1475mm |
| Пътен просвет | 290 mm |
| Дължина x Широчина x Височина | 2395 x 1185 x 1390 mm |
| Сухо тегло | 385 кг |
| Височина седалка | 915mm |
| Капацитет резервоар | 22 л |
| Носимост | 2 човека |
Други спецификации
| Мултифункционално цифрово табло | 7" TFT дисплей, скоростомер, тахометър, километраж, индикатор за гориво, арматурно табло, индикатор за сцепление 2WD/4WD, индикатор за температура на охлаждащата течност, масломер |
| Функционалности | Теглич, Електрическа лебедка 1360 кг с дистанционно управление, предпазители за ръце, предна/задна броня, предни/задни багажници, пътническа седалка с облегалка, гнездо 12v, USB порт, LED-фарове |
| Цвят | Черен, Оранжев, Сив |







