ЧЕРЕН | БЕЖОВ | СИВ
Модел : 500 ProMAX
Цена с включен ДДС
5 445,26 € / 10 650,00 лв

Linhai 500 ProMax – Практичен и универсален
ProMax с право си е спечелило репутацията на едно от най-достъпните и ефикасни ATV-та за развлечение и ползване.
Двигателят с обем 493 куб. см е едноцилиндров, 4-тактов, с течно и въздушно охлаждане и развива мощност от 32 к.с.
Атрактивен дизайн, с агресивен и модерен вид, изцяло LED фарове, 4x4 технология, заключващ се преден диференциал, 2 вградени седалки с облегалка за пътника, предпазители за ръцете, електрическа лебедка, дигитален дисплей на многофункционалното табло – това са само част от аргументите, поради които Linhai 500 ProMax е перфектен както за трудни задачи във фермата, на полето или в гората, така и за офроуд изследвания в свободното ви време.


Технически данни и размери
Двигател и трансмисия
| Двигател | Едноцилиндров, 4-тактов, SOHC, течно + въздушно охлаждане |
| Обем | 492.8 см3 |
| Горивна система | CDI |
| Предавки | CVT автоматик с L/H/N/R |
| Задвижване | Избираемо 2WD/4WD |
| Преден блокаж на диференциала | √ |
Окачване и спирачки
| Предно окачване | Независимо, McPherson, хидравличен амортисьор |
| Задно окачване | IRS, независимо, wishbone, хидравличен амортисьор |
| Предна/задна спирачка | Хидравлични дискове |
Гуми и джанти
| Предни гуми | AT25 x 8-12 |
| Задни гуми | AT25 x 10-12 |
| Джанта | Алуминиева |
Размери
| Междуосие | 1270mm |
| Пътен просвет | 253mm |
| Дължина x Широчина x Височина | 2240 x 1160 x 1480 mm |
| Сухо тегло | 371 кг |
| Височина седалка | 940 mm |
| Капацитет резервоар | 12.5 л |
| Носимост | 2 човека |
Други спецификации
| Мултифункционално цифрово табло |
Скоростомер, тахометър, километраж, индикатор за гориво, арматурно табло, индикатор за сцепление 2WD/4WD, индикатор за температура на охлаждащата течност, масломер |
| Функционалности | Теглич, Електрическа лебедка 1360 кг с дистанционно управление, предпазители за ръце, предна/задна броня, предни/задни багажници, пътническа седалка с облегалка, гнездо за запалка в конзолата, LED-матрични фарове |
| Цвят | Черен, Бежов, Сив |





