ЧЕРЕН | БЕЖОВ | СИВ
Модел : 420 ProMAX
Цена с включен ДДС
4 806,14 € / 9 400,00 лв

Linhai 420 ProMax - По-мощен
По-мощен двигател, независимо окачване и отлично управление - три характеристики, които правят новия Linhai 420 ProMax ATV надежден партньор за всякакъв вид дейност. Linhai 420 ProMax се задвижва от 352-кубиков двигател, който предава мощността си към колелата чрез автоматична трансмисия с ниска/висока/неутрална/задна предавка, разработена от канадската компания CVTech.
Гъвкавото, лесно за маневриране шаси с нисък център на тежестта осигурява впечатляваща производителност и забележителна стабилност на неравен терен. Това означава, че нивото на комфорт е високо и препятствията ще бъдат преодолени с лекота.
В допълнение към здравината и издръжливостта, Linhai 420 ProMax се възползва и от най-съвременни технологии, като например цифров LCD дисплей, LED-матрични фарове и дистанционно управлявана електрическа лебедка.


Технически данни и размери
Двигател и трансмисия
| Двигател | Едноцилиндров, 4-тактов, SOHC, течно + въздушно охлаждане |
| Обем | 352 см3 |
| Горивна система | CDI |
| Предавки | CVT автоматик с L/H/N/R |
| Задвижване | Избираемо 2WD/4WD |
| Преден блокаж на диференциала | √ |
Окачване и спирачки
| Предно окачване | независимо, McPherson, хидравличен амортисьор |
| Задно окачване | IRS, независимо, wishbone, хидравличен амортисьор |
| Предна/задна спирачка | Хидравлични дискове |
Гуми и джанти
| Предни гуми | AT25 x 8-12 |
| Задни гуми | AT25 x 10-12 |
| Джанта | Алуминиева |
Размери
| Междуосие | 1270mm |
| Пътен просвет | 253mm |
| Дължина x Широчина x Височина | 2120 x 1140 x 1270 mm |
| Сухо тегло | 315 кг |
| Височина седалка | 915mm |
| Капацитет резервоар | 14 л |
| Носимост | 2 човека |
Други спецификации
| Мултифункционално цифрово табло |
Скоростомер, тахометър, километраж, индикатор за гориво, арматурно табло, индикатор за сцепление 2WD/4WD, индикатор за температура на охлаждащата течност |
| Функционалности | Теглич, Електрическа лебедка 1360 кг с дистанционно управление, предпазители за ръце, предна/задна броня, предни/задни багажници, пътническа седалка с облегалка, гнездо за запалка в конзолата, LED-матрични фарове |
| Цвят | Черен, Бежов, Сив |





