ЧЕРЕН | БЕЖОВ | СИВ
Модел : 370 ProMAX
Цена с включен ДДС
4 345,98 € / 8 500,00 лв

Linhai 370 ProMax - Отлично съотношение цена-качество
Лесен за управление и ефикасен, Linhai 370 ProMax е оборудван с електронно контролирано задвижване на всички колела, което ви позволява да се справяте с всякакъв терен. Двигателят с обем 275 куб. см предлага достатъчно мощност и пъргавина за трудни задачи на полето или в гората, но също така и комфорт за релаксиращо каране.
Благодарение на новите LED-матрични фарове и масивните брони, универсалният ATV има по-агресивен външен вид, а многофункционалният LCD дисплей предоставя полезна информация, като например пробег, ниво на горивото, температура на охлаждащата течност или работни часове на двигателя. Всичко това, заедно с достъпната цена, прави Linhai 370 ProMax отличен избор.


Технически данни и размери
Двигател и трансмисия
| Двигател | Едноцилиндров, 4-тактов, SOHC, течно + въздушно охлаждане |
| Обем | 275 см3 |
| Горивна система | CDI |
| Предавки | CVT автоматик с L/H/N/R |
| Задвижване | Избираемо 2WD/4WD |
| Преден блокаж на диференциала | √ |
Окачване и спирачки
| Предно окачване | независимо, McPherson, хидравличен амортисьор |
| Задно окачване | Swingarm, хидравличен амортисьор |
| Предна/задна спирачка | Хидравлични дискове |
Гуми и джанти
| Предни гуми | AT24 x 8-12 |
| Задни гуми | AT24 x 11-10 |
| Джанти | Стомана |
Размери
| Междуосие | 1215мм |
| Пътен просвет | 183мм |
| Дължина x Широчина x Височина | 2160 x 1140 x 1270 мм |
| Сухо тегло | 298 кг |
| Височина седалка | 865мм |
| Капацитет резервоар | 14.5 л |
| Носимост | 2 човека |
Други спецификации
| Мултифункционално цифрово табло |
Скоростомер, тахометър, километраж, индикатор за гориво, арматурно табло, индикатор за сцепление 2WD/4WD, индикатор за температура на охлаждащата течност |
| Функционалности | Теглич, Електрическа лебедка 1360 кг с дистанционно управление, предпазители за ръце, предна/задна броня, предни/задни багажници, пътническа седалка с облегалка, гнездо за запалка в конзолата, LED-матрични фарове |
| Цвят | Черен, Бежов, Сив |






