Модел : eSpro 45
Цена с включен ДДС
4320,42 € / 8 450,00 лв
ЕСЕННА ПРОМОЦИОНАЛНА ЦЕНА - 10%
3888,88 € / 7 605,00 лв

Електрическият скутер за доставка Askoll esPro 45, 2.8 е технически най-съвършенният модел за доставка на храна. Факторите, които го отличават от повечето модели на пазара са централният електрически двигател, който равномерно разпределя мощността, в съчетание с високите 16 - инччови гуми, които подобряват маневреността и лесно преодоляват препядствията по пътя, осигурявайки надеждни и бързи градски доставки. Askoll esPro 45, 2.8 е изборът на много международни вериги за доставка на храна като: KFC, Domino's Pizza и други.
Ергономичната седалка, високите 16- инчови гуми и съчетанието между телескопична вилка отпред и въздушни абсорбери отзад, ви гарантират максимална безопасност и комфорт на пътя, за да работите гладко без да се уморявате.
Възползвайте се от регенеративната спирачна система, която дозарежда батерията ви, трансформирайки енергията от спирачното усилие в електрическа, и добавяйки пробег към вашия електрически скутер за още по-голяма ефективност и спестявания.
Вадещи батерии
Вадещите батерии са стандартна екстра за професионалната линия на електрическите скутери Askoll. Това ви дава възможност да презареждате батериите директно към скутера или като ги извадите от отделението под седалката, за да ги свържете към електрозахранващата мрежа навсякъде, където пожелаете – у дома, в офиса или търговския обект. Всеки електрически скутер Askoll идва с комплект от две батерии, което ви позволява да карате с едната, докато зареждате другата за непрекъснати градски доставки.
3 степени на управление
Електрическият скутер Askoll ви дава свободата сами да избирате вашето работно темпо. Превключвайте между три степени на управление
EКO: намалявате малко скоростта, но батерията издържа много по-дълго.
СИТИ: идеална за пътуване в града.
СПОРТ: използвайте целия спринт, предлаган от двигателя. Идеален за града, ако маршрутът ви включва изкачвания и спускания по баири.
АМ или В
45 км/ч
2200 W централен двигател
до 81 км
Технически данни и размери
| Серия | esPro 45, 2.8 |
| Тип / Мощност | 2,2 kW централен двигател |
| Евро стандарт | Евро 5 |
| Макс скорост | 45 км/ч |
| Пробег | до 81 км |
| Регенерация | Да |
| Контролер | Синусоидален със система за плавен старт |
| Батерия | литиево-йонна |
| Макс въртящ момент | 130 nm |
| Капацитет на батерия | 2800 Wh |
| Разход битов ток | 0.80лв/100км |
| Зареждане до пълен заряд | 6 часа |
| Захранване | АС 220V, в стандартен контакт "шуко |
| Брой места | 1 водач |
Технически данни и размери
| Макс тегло | 150 кг |
| Макс товар кош | 40 кг |
| Предна гума | 80/80 - 16" |
| Задна гума | 90/80 - 16" |
| Джанти | 16" алуминиеви |
| Предна спирачка | Дискова-хидравлична ∅ 190мм |
| Задна спирачка | Барабанна, ∅ 140мм |
| Окачване | Предна телескопична вилка |
| Скорости | 3 режима (еко, сити, спорт) |
| Светлини | Халоген + LED |
| Външни размери | 183 х 103.6 х 72.6 см |
| Категория за правоуправление | АМ или В |
| Тегло (кг) | 67.00 |






